Na początek mecz o 6 punktów !

Prawie cztery miesiące wyczekiwania, dwa miesiące przygotowań i wiele rozegranych gier kontrolnych. Już w najbliższy wraca zabrzańska A Klasa! W kolejce inauguracyjnej rundę wiosenną, będziemy grać na wyjeździe z zespołem Naprzód Żernica. Będzie to zarazem spotkanie 17 kolejki.

Zespół z Żernicy po rundzie wiosennej zgromadził na swoim koncie dokładnie tyle samo punktów co nasz zespół, zatem gramy bardzo ważne punkty. Dobrze wiemy w jakiej jesteśmy sytuacji w tabeli, zatem zdobywanie punktów jest najważniejsze, aby jak najszybciej uciec z zagrożonych spadkiem miejsc.

W rundzie jesiennej spotkanie obu drużyn zakończyło się podziałem punktów po wyniku 1:1. Miejmy nadzieję, że tym razem uda nam się strzelić o jedną bramkę więcej i wrócimy do Zabrza z kompletem punktów.