Zwycięstwo na początek ! Jedno kończących inaugurującą wiosenną rundę kolejkę spotkań dostarczyło ogromnych emocji. I miało swojego bezapelacyjnego bohatera – gracz Społem Grzybowice Daniel Marzec strzelił dzisiaj Młodości Rudno aż trzy gole! Mimo to jego zespół musiał niemal do końca twardo walczyć o trzy punkty. Bo choć Marzec – po dośrodkowania z rzutu rożnego Marczaka – już na początku meczu wyprowadził swoją drużynę na 1-0, to na przerwę goście schodzili jednak jako przegrani, bo dali się dwukrotnie skontrować. W II połowie jednak znów błysnął duet Marczak – Marzec i był już remis, a po jednej z kolejnych akcji Marzec skompletował hat-tricka. – Z tego prowadzenia też nie cieszyliśmy się długo, bo wystarczyło nieporozumienie naszego stopera z debiutującym w drużynie bramkarzem, a znów mieliśmy remis– mówi trener Społem, Piotr Saletnik. –O naszej wygranej na szczęście przesądziła w 85 minucie akcja i gol rezerwowego Kamila Marcinkowskiego. Mecz trwał jeszcze około dziesięciu minut, ale gospodarze już nam nie zagrażali i po raz kolejny nie wyrównali.

źródło: gloszabrza24.pl